Obsługa informatyczna firm

Nowoczesne technologie już dawno wpisały się w  funkcjonowanie nieomal każdego biznesu. Wymagają one stałego nadzoru, czego negatywną konsekwencją są przede wszystkim wyższe koszty prowadzenia działalności, na które składają się:

  • koszty tworzenia własnych działów informatycznych
  • konieczność poszerzenia kadry (informatycy, administratorzy, programiści)
  • szkolenia specjalistów IT
  • inwestycje w infrastrukturę
  • dostosowywanie się do dynamicznie zachodzących zmian w sektorze Business IT<


Wszystko to sprawia sporą ilość kłopotów. Firmowe działy IT nie zawsze spełniają oczekiwania, odciągając uwagę i czas od głównych nurtów działalności przedsiębiorstw.
Wychodzimy naprzeciw tym problemom, oferując pełną obsługę informatyczną firm.
Jeżeli firma posiada własną obsługę IT, zwykle nie ma potrzeby rezygnować z niej w całości. W celu poprawy funkcjonowania biznesu i większej jego opłacalności warto przekazać część kompetencji firmie zewnętrznej.

Dlaczego warto wybrać zewnętrzną obsługę informatyczną?

Outsourcing IT to przede wszystkim stałe i niższe koszty. Pensja każdego zatrudnionego specjalisty oznacza duże nakłady finansowe. Warto pamiętać, że zwykle potrzeba więcej niż jednego etatu. Kompleksowa obsługa firm z różnych branż wpływa bezpośrednio na doświadczenie naszych pracowników, którzy lepiej i elastyczniej radzą sobie w trudnych sytuacjach.

Nasz serwis zapewnia ciągłą obsługę serwisową z gwarantowanym czasem reakcji. Awaria sprzętu i w konsekwencji oczekiwanie na jego naprawę potrafi mocno zaburzyć działanie firmy. Dla klientów z umowami serwisowymi zapewniamy komputer zastępczy.

Stała współpraca z największymi dostawcami sprzętu komputerowego, w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem, pozwala nam usuwać większość problemów naszych klientów bezzwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.