Pozycjonowanie w Niemczech

Republika Federalna Niemiec jest obecnie czwartą gospodarką Świata i jednocześnie bardzo znaczącym rynkiem zbytu dla polskich produktów. Będąc najliczniej zamieszkałym krajem Unii Europejskiej jest doskonałą szansą dla rozwoju polskich przedsięwzięć.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce wprowadziliśmy do swojej oferty pozycjonowanie w niemieckich wyszukiwarkach. Podobnie jak w Polsce, tak i u naszych zachodnich sąsiadów od kilku lat największą część rynku wyszukiwarek internetowych (ponad 90%) zajmuje Google. To co różni nasze rynki internetowe to przede wszystkim większa liczba internautów za Odrą - wynika to m.in z większej liczby ludności. Ciekawostką może być fakt, że wg. niektórych badań z internetu korzysta ponad 70% mieszkańców Berlina!

Dla tych z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze niemieckiej wersji strony internetowej przewidujemy możliwość skorzystania z naszego wsparcia w tym zakresie. Rozbudujemy serwis o nowe wersje językowe w sposób przyjazny niemieckiemu internaucie oraz wyszukiwarkom.

Korzystając z dotychczasowych doświadczeń we współpracy z naszymi klientami jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. W celu poznania szczegółowej oferty prosimy o wypełnienie formularza wyceny lub kontakt telefoniczny/mailowy.