Tworzenie serwisów www

Internet stał się potężnym medium, z którego korzystają codziennie miliony ludzi. Dla wielu internautów jest podstawowym źródłem informacji, również o produktach i usługach. Liczba użytkowników internetu, czyli potencjalnych klientów, sukcesywnie się zwiększa, dlatego tak ważna  jest odpowiednia prezentacja swojej oferty.

Proponujemy Państwu zaprojektowanie strony internetowej, która pozwoli zbudować pozytywny wizerunek Państwa firmy w internecie oraz wyróżni ją na tle konkurencji. Zespół naszych grafików i programistów opracowuje projekty dopasowane każdorazowo do indywidualnych potrzeb klientów. Przy projektowaniu stron duży nacisk kładziemy na stworzenie atrakcyjnej szaty graficznej, która dopasowana będzie do treści strony, tak, by stanowić jej uzupełnienie oraz na opracowanie intuicyjnej nawigacji, pozwalającej w prosty sposób wyszukać pożądane informacje. Wszystkie tworzone przez nas strony optymalizowane są pod kątem wyszukiwarek internetowych, co pozwala im osiągnąć wysoką pozycję wśród wyników wyszukiwania.

Obok stron internetowych, które stanowią wizytówkę firmy, tworzymy również serwisy bardziej rozbudowane, zawierające takie funkcjonalności jak forum użytkowników, system sprzedaży, system rezerwacji biletów i inne.

Każdy projekt strony internetowej jest inny, dlatego w celu oszacowania kosztów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.